Potřebujete nový web?

Responzivní webové stránky za skvělou cenu. Internetový obchod na míru a zakázkové programování aplikací. SEO a online marketing včetně správy PPC kmapaní a mnohé další. Pošlete nám svou poptávku.

Kontaktní formulář

Kontakt

Martin Holík

IČ: 88628442

Mob.: 608 327 483
info@seo-web-design.cz

Najdete nás v Olomouci.

Fyzická osoba zapsaná v Živnostenském rejstříku. Nejsme plátci DPH.


Kvalitní web

Tvorba webových stránek nás baví a stále sledujeme trendy na poli webdesignu. Proto víme, jak vytvořit kvalitní a přehledný web, který návštěvníka zaujme.

Prosperující e-shop

Nprogramujeme vám e-shop, který bude skutečně prosperující - tedy žádné krabicové řešení, kdy si přikupujete za nemalé peníze další a další moduly. E-shop od nás si zamilujete.

Funkční SEO

SEO umíme a zabýváme se jím přes 10 let. Vaše internetové stránky nebo e-shop dostaneme na první místa ve vyhledávačích. Přivedeme na váš web nové návštěvníky - potenciální klienty.

Sociální sítě

Instagram, Facebook nebo třeba Pinterest jsou dnes nezbytnou součástí prezentace každé firmy. Vě správě sociálních sítí jsme dobří a postaráme se rádi i o váš profil. Nechte to na nás a výsledky se rychle dostaví.


Reference

Reference webových stránek MZCNC
MZCNC.CZ

Realizovali jsme přehledné, praktické a hlavně respozivní internetové stránky pro společnost zabývající výrobou forem pro odlitky.

Reference webových stránek Hutní materiál Přerov
HUTNIMATERIALPREROV.CZ

Pro firmu Be Group, prodávající hutní materiál, jsme vytvořili podpůrné mikrostránky pro podporu lokálního skladu v Přerově - zkuste si vygooglit "hutní materiál Přerov" a sami uvidíte, zda-li se nám to povedlo.

Reference webových stránek Palivové dřevo
PALIVOVEDREVO24.CZ

Této firmě jsme pomohli ovládnout fulltext a získat nové klienty z celého kraje a okolí pro jejich palivové dřevo a uhlí. Vytvořili jsme nové internetové stránky a postarali jsme se o SEO.

Reference webových stránek Ložiska Vilim
LOZISKAVILIM.CZ

Ložiska Vilim jsou jedním z nejznámějších prodejců ložisek v Česku. Této společnosti jsme vytvořili internetové stránky napojené na administraci pro snadnou editaci obsahu webu.