Potřebujete nový web?

Responzivní webové stránky za skvělou cenu. Internetový obchod na míru a zakázkové programování aplikací. SEO a online marketing včetně správy PPC kmapaní a mnohé další. Pošlete nám svou poptávku.

Nezávazná poptávka

Co o nás řekli klienti

"Internetové stránky nám konečně přináší nové zákazníky. Dokonce už nás jde vyhledat ve vyhledávačích na prvních místech. Určitě tuhle firmu doporučujem." J. Černý - www.palivovedrevo24.cz

"Chteli jsme jednoduchy ale funkcni web, ktery mel byt hpredevsim prehledny a mel srozumitelne predstavit nase sluzby. Internetove stranky jsou podle nasich predstav a jsme s nimi velmi spokojeni. Potesilo nas taky to, ze jste nam natocili firemni video a nafotili prostory." M. Zatloukal - www.mzcnc.cz

"Firma nám dělá seo pro internetový obchod a stará se nám o facebook. Výsledky jsou super a všem tuhle firmu můžeme doporučit." J. Pečka www.divingshopolomouc.cz


Kvalitní web

Tvorba webových stránek nás baví a stále sledujeme trendy na poli webdesignu. Proto víme, jak vytvořit kvalitní a přehledný web, který návštěvníka zaujme.

Prosperující e-shop

Nprogramujeme vám e-shop, který bude skutečně prosperující - tedy žádné krabicové řešení, kdy si přikupujete za nemalé peníze další a další moduly. E-shop od nás si zamilujete.

Funkční SEO

SEO umíme a zabýváme se jím přes 10 let. Vaše internetové stránky nebo e-shop dostaneme na první místa ve vyhledávačích. Přivedeme na váš web nové návštěvníky - potenciální klienty.

Sociální sítě

Instagram, Facebook nebo třeba Pinterest jsou dnes nezbytnou součástí prezentace každé firmy. Vě správě sociálních sítí jsme dobří a postaráme se rádi i o váš profil. Nechte to na nás a výsledky se rychle dostaví.


Reference

Reference webových stránek MZCNC
MZCNC.CZ

Realizovali jsme přehledné, praktické a hlavně respozivní internetové stránky pro společnost zabývající výrobou forem pro odlitky.

Reference webových stránek Hutní materiál Přerov
HUTNIMATERIALPREROV.CZ

Pro firmu Be Group, prodávající hutní materiál, jsme vytvořili podpůrné mikrostránky pro podporu lokálního skladu v Přerově - zkuste si vygooglit "hutní materiál Přerov" a sami uvidíte, zda-li se nám to povedlo.

Reference webových stránek Palivové dřevo
PALIVOVEDREVO24.CZ

Této firmě jsme pomohli ovládnout fulltext a získat nové klienty z celého kraje a okolí pro jejich palivové dřevo a uhlí. Vytvořili jsme nové internetové stránky a postarali jsme se o SEO.

Reference webových stránek Ložiska Vilim
LOZISKAVILIM.CZ

Ložiska Vilim jsou jedním z nejznámějších prodejců ložisek v Česku. Této společnosti jsme vytvořili internetové stránky napojené na administraci pro snadnou editaci obsahu webu.