marketingový plán

Responzivní webové stránky za skvělou cenu. Internetový obchod na míru a zakázkové programování aplikací. SEO a online marketing včetně správy PPC kmapaní a mnohé další. Pošlete nám svou poptávku.

Tvorba webových stránek

Internetové stránky jsou v dnešní době nepostradalenou vizikou každé firmy. Slouží nejen jako prezentace služeb a produktů dané firmy ale také jako vstupní brána pro potenciální zákazníky. Pokud máte webové stránky dobře zoptimalizované a staráte se o ně, tak k vám z vyhledávačů google a seznam denně prodí noví a noví návštěvníci, kteří u vás mohou nakoupit zboží či služby. Na vizitce máte také uvedenu adresu webových stránek a je to tedy to první, na co se potenciální klient podívá.

Z výše uvedeného vyplývá, že bez webu se dnes zkrátka žádná firma nebo řemeslník neobejde. Internetové stránky se staly jakousi běžnou součástí každé společnosti. Pokud webové stránky nemáte a nebo máte stránky zastaralé a potřebujete nové, využijte nabídky našeho webového studia a nechte si od nás vytvořit nový web. marketingový plán

Firemní web

Nechcete se o web příliš starat a nebopotřebujete jej často aktualizovat a měnit jeho obsah? V tom přípdě vám nabízíme vytvoření malého firemního webu za lidovou cenu. I tento jednoduchý web je již v základu responzivní, takže se správně zobrazuje i na mobilech a tabletech. V případě zájmu vám můžeme na web vypracovat i optimalizované texty a nafotit/natočit produkty nebo firmu.

marketingový plán

Potřebujete internetové stránky často aktualizovat a přidávat na ně nové a nové informace? V tom případě vám vytvoříme webové stránky s adimistrací. Web budete moci snadno editovat, budete moci vytvářet galerie s fotografiemi a přidávat novinky. Webové stránky jsou již v základu respoznivní, takže se korektně zobrazují i na tabletech a mobilech.

webdesign na míru

Webdesing, čili grafický návrh webu, je naším koníčkem. Navrhujeme weby s ohledem na UX a tak, aby byly maximálně přehledné a plnily svůj cíl - tedy jasně a srozumitelně prezentovaly služby a produkty majitele webu. Chcete nový webdesign webu? Pošlete nám nezávaznou poptávku!

Správa a tvorba PPC kampaní

PPC kampaně mohou být skvělým zdrojem konverzí - tedy zákazníků a objednávek. Ale lze v nich také utratit pěkný balík peněz bez výsledku. Postaráme se o vaše PPC kampaně. Nechte správu PPC kampaní na nás a uvidíte, že si váš web nebo e-shop povede skvěle.

Analýza klíčových slov

Chcete vědět, jaká klíčová slova lidé hledají? Chcete vědět, jak si na tom stojí konkurence? Vypracujeme vám klasifikační analýzu klíčových slov šitou na míru vašemu oboru a vašim potřebám.

SEO optimalizace

Aby váš web bylo možné dohledat ve vyhledávačích, musí se zoptimalizovat. Optimalizace pro vyhledávače, tedy SEO, nás baví a věnujeme se jí již přes 10 let. Za tu dobu jsme si vypracovali funkční postupy, které skutečně fungují. Pokud chcete váš web posunout ve vyhledávačích nahoru, tak nám dejte vědět - vypracujeme vám nabídku na míru.

Co o nás řekli klienti

"Internetové stránky nám konečně přináší nové zákazníky. Dokonce už nás jde vyhledat ve vyhledávačích na prvních místech. Určitě tuhle firmu doporučujem." J. Černý - www.palivovedrevo24.cz

"Chteli jsme jednoduchy ale funkcni web, ktery mel byt hpredevsim prehledny a mel srozumitelne predstavit nase sluzby. Internetove stranky jsou podle nasich predstav a jsme s nimi velmi spokojeni. Potesilo nas taky to, ze jste nam natocili firemni video a nafotili prostory." M. Zatloukal - www.mzcnc.cz

"Firma nám dělá seo pro internetový obchod a stará se nám o facebook. Výsledky jsou super a všem tuhle firmu můžeme doporučit." J. Pečka www.divingshopolomouc.cz


Kvalitní web

Tvorba webových stránek nás baví a stále sledujeme trendy na poli webdesignu. Proto víme, jak vytvořit kvalitní a přehledný web, který návštěvníka zaujme.

Prosperující e-shop

Nprogramujeme vám e-shop, který bude skutečně prosperující - tedy žádné krabicové řešení, kdy si přikupujete za nemalé peníze další a další moduly. E-shop od nás si zamilujete.

Funkční SEO

SEO umíme a zabýváme se jím přes 10 let. Vaše internetové stránky nebo e-shop dostaneme na první místa ve vyhledávačích. Přivedeme na váš web nové návštěvníky - potenciální klienty.

Sociální sítě

Instagram, Facebook nebo třeba Pinterest jsou dnes nezbytnou součástí prezentace každé firmy. Vě správě sociálních sítí jsme dobří a postaráme se rádi i o váš profil. Nechte to na nás a výsledky se rychle dostaví.


Reference

Reference webových stránek MZCNC
MZCNC.CZ

Realizovali jsme přehledné, praktické a hlavně respozivní internetové stránky pro společnost zabývající výrobou forem pro odlitky.

Reference webových stránek Hutní materiál Přerov
HUTNIMATERIALPREROV.CZ

Pro firmu Be Group, prodávající hutní materiál, jsme vytvořili podpůrné mikrostránky pro podporu lokálního skladu v Přerově - zkuste si vygooglit "hutní materiál Přerov" a sami uvidíte, zda-li se nám to povedlo.

Reference webových stránek Palivové dřevo
PALIVOVEDREVO24.CZ

Této firmě jsme pomohli ovládnout fulltext a získat nové klienty z celého kraje a okolí pro jejich palivové dřevo a uhlí. Vytvořili jsme nové internetové stránky a postarali jsme se o SEO.

Reference webových stránek Ložiska Vilim
LOZISKAVILIM.CZ

Ložiska Vilim jsou jedním z nejznámějších prodejců ložisek v Česku. Této společnosti jsme vytvořili internetové stránky napojené na administraci pro snadnou editaci obsahu webu.